KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003014
nr 1400 3014
Eva Larsson, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 40x31, yttermått inklusive ram: 53x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:53:05
150 kr